Якщо у вас з'явилися питання, телефонуйте 050 595 64 47

Ваги-вологоміри ADGS60G

Ваги-вологоміри моделі ADGS60G застосовуються для швидкого і точного аналізу вмісту вологи в матеріалах та речовинах в лабораторіях, в процесі виробництва при контролі якості продукції тощо. 
33560
грн.
грн.
Часто для контролю якості на виробництві потрібно стежити за вмістом вологи в сировині або в кінцевому продукті. Ще не так давно цей процес вимагав серйозних маніпуляцій, які займали багато часу, сьогодні досить ваги для аналізу вологості з сушкою купити і повністю автоматизувати процес проведення дослідження.

Ваги-вологоміри другого класу з індикатором: переваги

На багатьох підприємствах обов'язковою частиною відділу контролю якості є лабораторія. Тут можуть проводити найрізноманітніші дослідження, для яких вагове обладнання дуже важливо. Якщо для кожного процесу використовувати окремий прилад, то приміщення лабораторії може перетворитися в склад. Тому наша компанія пропонує вологомір, ваги цифрові (Львів) купити, об'єднаними в одні прилад. Такі моделі мають масу переваг:

  • Можуть використовуватися окремо, як лабораторні ваги другого класу точності;
  • Автоматизований процес, котрий застосовують, коли використовуються ваги для вимірювання вологості матеріалів;
  • Точний метод вимірювання зразка до і після висушування.
Ваги для вимірювання вологи в матеріалах нерідко використовуються і в дослідницьких інститутах, тому точність самого вимірювального приладу так важлива.

розміри товару 35 × 36 × 45 см

вага 7.9 кг

дискретність, г 0,0001

клас точності згідно з ДСТУ EN 45501 II

найбільша границя зважування, г 60

availability of moisture meter да

температура сушіння зразка 160

тип дисплея графічний

внутрішнє калібрування ні

Click to order
Total: 
Телефон