Якщо у вас з'явилися питання, телефонуйте 050 595 64 47

Дезактін порошок 1 кг.

Дезактін використовують для дезінфекції виробів медичного призначення
550
грн.
грн.
Дезактін використовують для дезінфекції виробів медичного призначення з корозійностійких металів, скла і гуми; медичних інструментів, апаратів, устаткування з гальванічним, лакофарбовим та полімерним покриттям; предметів догляду хворих, виділень, білизни, посуду, іграшок, поверхонь приміщень (підлога, стіни, двері, тощо), предметів обстановки; санітарно-технічного обладнання, технологічного обладнання та устаткування, в харчовій, фармацевтичній, мікробіологічній, парфумерно-косметичної промисловості, транспортних засобів та інших об'єктів. Вироби медичного призначення з корозійно нестійких матеріалів і ендоскопи дезінфекції "Дезактін» не підлягають.
Спектр антимікробної дії:
Дезактін має бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні, споріцідние і фунгіцидні властивості. Має зволожуючі, емульгующіе, ми миючі властивості. Видаляє механічні, білкові, жирові забруднення, залишки крові, залишки лікарських засобів із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин виробів медичного призначення.
Токсичність та безпечність засобу:
Дезактін відповідно до ГОСТ 12.1.007 належить до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки). При введенні в шлунок і до мало небезпечних речовин при нанесенні на шкіру (4 клас небезпеки). Не може створити шкірно-резорбтивна і сенсібілізуючего дії. Чи не виявляє мутагенних і ембріотоксичних властивостей (за активно діючою речовиною)
Термін та умови зберігання робочого розчину:
Допускається зберігання невикористаного робочого розчину 3 доби після виготовлення в тарі з щільно закритою кришкою. Допускається застосування невикористаного протягом 3 діб робочого розчину з метою достерілізаціонной очищення виробів медичного призначення протягом 14 діб.
Застосування і експозиція:
Згідно «Методичні вказівки относительно! Застосування засоби« Дезактін »з метою дезінфекції обьєктів та достерілізаційного очищення виробів медичного призначення» затвердженим МОЗ України.
Деззасіб «Дезактін» вироблено в Україні.
Click to order
Total: 
Телефон