Якщо у вас з'явилися питання, телефонуйте 050 595 64 47

Дезкилим

Використовуються на харчових підприємствах,сферах тваринництва та на об'єктах,де необхідно дотримуватися правил санітарної гігієни.
350
грн.
грн.
Дезкилимок складається з трьох шарів :
Верхній шар дрібна міцна сітчаста матерія з ПВХ, що забезпечує хороше змочування підошви взуття дезінфекційним засобом, що характеризується високою абразивної стійкістю;
середній шар вбирає від 2 до 40 л дезінфекційного розчину (в залежності від розміру дезковрікі). Наявність щільного мату дозволяє утримувати всередині себе досить великий обсяг дезинфектанту, незважаючи на компактність дезилимку. Розчин дезинфектанту, рівномірно розподіляючи всередині мату, має лише незначний контакт з повітрям і не дає можливості розчину інтенсивно випаровуватися;
нижній шар і борти виконані з зносостійкої водонепроникної тканини ПВХ, яка не дозволяє дезрозчину протікати на підлогу і забруднювати приміщення.
Дезінфекційний килим розташовують або на порозі, або перед дверима, в так званій «чистій зоні». Перед тим, як людина заходить в приміщення, вона наступає на килимок, щоб продезинфікувати підошву і знищити віруси і бактерії, які знаходяться на взуттяі. Дезінфекційний засіб змочує підошву, а його надлишки вбираються в килимок.
Необхідність використання дезінфекційних килимків :
-Простоті в експлуатації( розташуйте дезковрик перед входом та заповніть його дезиіфектантом)
-Універсально використовуються всюди ,де потрібне дотримання санітарних норм;
-економічні і довговічні.
Click to order
Total: 
Телефон