Якщо у вас з'явилися питання, телефонуйте 050 595 64 47

Лавсан для фільтрації молочний

90
грн.
грн.
Лавсанове волокно володіє гідрофобністю, що забезпечує високі швидкості фільтрації, відсутність прилипання і легкість очищення. Волокна лавсану не схильні до пошкодження цвіллю, міллю. Лавсан використовується для виготовлення виробів для технічних цілей і для народного споживання. Лавсанова тканину це поліестер, дуже міцний, стійкий до дії світла. Лавсан застосовують в чистому вигляді і в суміші з іншими волокнами для виготовлення тканин, а також в протезуванні судин, стравоходу.
Лавсанові нитки мають гладку поверхню, а волокно - поперечний переріз. Лавсан молочний буває блискучим, матованим, суворим або забарвленим в масі. Матеріал легкий, розрізняється по щільності і товщині, не схильний до пошкоджень міллю, цвіллю, має високу опірність до розвитку мікроорганізмів. При виготовленні піддається термофіксації, що захищає від усадки. Волокно пружне, добре тримає форму.
У харчовій промисловості застосовується, як фільтрувальний матеріал для фільтрації розчинів, молока, рослинних масел, відділення сироватки, виготовлення молочного цукру. Володіючи гидрофобностью, матеріал забезпечує швидку фільтрацію, відсутність прилипання сирних мас, легкість в очищенні.
Завдяки високій електризації, в медицині використовують для пошиття спецодягу, для протезування судин і стравоходу. Матеріал популярний в фармацевтиці.
Застосовується в чорній і кольоровій металургії, цементній та будівельної, нафтохімічної областях: очищення газів, повітря, виготовлення каучуку.
Лавсан молочний застосовують для виготовлення тканин, як в чистому вигляді, так і в суміші з іншими волокнами.
Click to order
Total: 
Телефон