Якщо у вас з'явилися питання, телефонуйте 050 595 64 47

Мікроскоп навчальний My First Lab MFL-06

Шкільний Мікроскоп My First Lab MFL-06 Duo-scope - біологічний мікроскоп з повноцінною оптичною системою з лінзами з оптичного скла. Ця модель мікроскопа для школи і ВНЗ призначена для спостереження об'єктів в прохідному і відбитому світлі.
2290
грн.
грн.
Мікроскоп дитячий My First Lab MFL-06 вигідно відрізняється від мікроскопів навчального призначення та має незаперечну перевагу - це МЕТАЛЕВИЙ КОРПУС. Горіхи, звичайно, мікроскопом Ви колоти не будете. Але ось розбити, пошкодити, зламати (навіть випадково при падінні або перекиданні) мікроскоп із пластику точно вийде набагато раніше. Шкільний мікроскоп MFL-06 виготовлений з високоякісних комплектуючих і прослужить багато років для забезпечення навчального процесу, а також в домашніх умовах для розвитку юного дослідника.


Оптична система учбового мікроскопу My First Lab MFL-06 Duo-scope заснована на двох видах світлодіодного освітлення: верхньої - відбитого світла і нижньої - проходить. Таке поєднання дозволяє вивчати не тільки прозорі, але і непрозорі об'єкти і мікропрепарати. Можливо використовувати обидва освітлювача при вивченні напівпрозорих об'єктів.

Дитячий мікроскоп з набором мікропрепаратів My First Lab-06 з повноцінною оптичною системою, дозволить Вам проводити спостереження в прекрасному дозволі з чіткою і яскравою картинкою досліджуваних препаратів. Три об'єктива зі спеціального оптичного скла, з покриттям, встановлені в револьверному пристрої, що дозволяє швидко змінити об'єктив, не перериваючи дослідження.

Як джерело освітлення мікроскопа застосовуються світлодіоди (LED), основною перевагою яких є низький рівень споживання електроенергії, а також тривалий термін служби. Харчування від трьох елементів АА дозволяє мікроскопу My First Lab MFL-06 Duo-scope працювати не менше 300 годин.

Шкільний мікроскоп My First Lab MFL-06 Duo-scope виготовлений компанією С & A Scientific, США і поставляється на ринок США і Канади протягом багатьох років. Мікроскоп дитячий учбовий My First Lab MFL-06 відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальний заклад I ступенів согласно Наказу Міністерства освіти и науки України від 13.07.2017р. №1021 та роспорядження Кабінету міністрів України від 14 грудня 2016р. №988-р «Про одобрения Концепції реализации державної політики у сфері Реформування Загальної середньої освіти« Нова українська школа на період до 2029р. »

Багато батьків замислюються, як викликати у дитини інтерес до навчання, розвинути уважність і самостійність. Спробуйте купити дитячий мікроскоп! Заняття з мікроскопом для підлітка і школяра подарують радість нових відкриттів, навчать посидючості і розвинуть дослідні якості. Рекомендований мікроскоп для школяра досить простий у використанні і не викликає складнощів у початківців дослідників. Гарантійний термін 12 місяців. * ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ: окуляр WF 16x, окуляр WF 20x, окуляр WF 25x
Click to order
Total: 
Телефон