Медичні Ваги з Телескопічним Ростоміром: Точне Вимірювання для Медичних Закладів

Медичні Ваги з Телескопічним Ростоміром: Точне Вимірювання для Медичних Закладів

Медичні ваги з телескопічним ростоміром "Техноваги" створені для точного вимірювання маси та визначення зросту у людей, і вони стали невід'ємною частиною у медичних закладах завдяки своїм передовим можливостям та надійності.

Характеристика Ваг:

 1. Легкість та Зручність: Ці ваги мають малу масу, що робить їх легкими у використанні. Підключення та обслуговування – це просто.
 2. Надійність та Безпека: Вони мають підвищений рівень захисту від перенавантаження, що забезпечує безпеку під час вимірювання.
 3. Телескопічний Ростомір: Ростомір може регулюватися від 1 м до 2 м, виготовлений з нержавіючої труби, що забезпечує стабільність та довговічність.
 4. Надійні Матеріали: Кришка платформи виготовлена з нержавіючої сталі з гумовим покриттям, що забезпечує якість та додатковий захист.
 5. Живлення та Функції: Ваги живляться від електромережі 220 В або вбудованого акумулятора. Також вони мають RS-232 і стандартні функції, такі як зважування, тарування у всьому діапазоні та RS 232 для додаткових можливостей.

Сертифікація та Гарантія:

Ці ваги успішно пройшли всі необхідні випробування та отримали наступні сертифікати для використання у медичних закладах:

 1. Сертифікат відповідності вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів.
 2. Сертифікат відповідності вимогам Технічного регламенту щодо неавтоматичних зважувальних приладів.
 3. Сертифікат відповідності ДСТУ ISO 13485:2018.
 4. Сертифікат відповідності ДСТУ ISO 9001:2015.
 5. Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Гарантія та Доставка:

Ми гарантуємо бездоганну роботу цих ваг протягом 24 місяців. Термін виготовлення ваг становить 2-3 робочих дні. Доставка доступна по всій Україні.

Наші Послуги:

Ми доступні для консультацій 24/7, надаючи безкоштовну телефонну підтримку за номером +380993476639. Ми працюємо в умовах воєнного стану, щоб забезпечити доступність наших послуг у будь-який час.

Придбати до цього товару гирі ви можете тут

https://labzona.com.ua/ua/g97203052-giri-etalonni-giri