Ваги для Взвішування Тварин: Ідеальний Обладнання для Сільськогосподарських Потреб

Ваги для Взвішування Тварин: Ідеальний Обладнання для Сільськогосподарських Потреб

В сучасному сільському господарстві точне та зручне взвішування тварин є важливим елементом управління господарством. Ваги для тварин (худоби) - це інноваційне обладнання, яке дозволяє зважувати тварин швидко, точно та з мінімальними зусиллями. Давайте розглянемо детальніше переваги та технічні характеристики цих ваг.

Переваги ваг для взвішування тварин:

 1. Контроль маси тварин: Ваги дозволяють швидко та точно контролювати масу тварин, оцінювати приріст маси та коригувати раціон харчування відповідно до потреб.
 2. Антивібраційні фільтри: Оснащені вагопроцесори антивібраційними фільтрами, що забезпечують точність зважування, навіть якщо тварини рухаються по платформі.
 3. Безпека тварин: Рифлена стальна платформа запобігає ковзанню копит тварин, забезпечуючи їхню безпеку під час взвішування.
 4. Простота у використанні: Ваги легко встановлюються та користуються, що робить їх ідеальними для використання в сільському господарстві.
 5. Можливість автоматизації: Є можливість підключення до комп'ютера для автоматизованого обліку зважування, що полегшує управління господарством.
 6. Гарантія надійності: Ваги мають забудований запас міцності для захисту від перевантаження та розроблені для роботи на вулиці, що гарантує їх довговічність та надійність.

Технічні характеристики:

 1. Матеріали: Платформа та конструкція ваг виготовлені з чорного металу, покритого порошковою емаллю, що забезпечує стійкість до корозії.
 2. Стандартні функції: Зважування, тарування, підсумовування.
 3. Клас захисту: IP67 / IP68 (Keli) для датчиків та IP54 для вагопроцесора.
 4. Робоча температура: Від -10 до + 40 ° С.
 5. Живлення: Від мережі змінного струму або вбудованого акумулятора.

Ці ваги сертифіковані та гарантують надійність та якість. Вони доступні для придбання на сайті https://labzona.com.ua/ua/p350734863-vesy-dlya-vzveshivaniya.html.

Завдяки високій точності та надійності, ваги для тварин (худоби) стануть незамінним помічником для управління вашим сільським господарством. Не втрачайте часу і замовляйте їх вже сьогодні!